Ekonomi Haberleri - Güncel Kurlar ve Kripto Paralar

Galatasaray için Kripto para dönemi

0 145

Galatasaray Spor Kulübü, kendi kripto para birimini geliştireceğini duyurmuştu. Socios.com ile ortaklık yapacak olan Galatasaray, kendi kripto para birimini geliştirmek için hazırlıklara başladı.

Galatasaray Kripto Para Birimi

Aylardır ayak sesleri duyulan kripto para çalışmaları hakkında geçtiğimiz aylarda Galatasaray Spor Kulübü açıklama yapmıştı. Ünlü Blockchain geliştirme şirketi olan Chiliz ile anlaşan Galatasaray bu anlaşma ile kripto para birimi için düğmeye basmış oldu.

Galatasaray, internet sitesinden yaptığı açıklamada; Avrupa’nın büyük çaplı kulüplerinin de kullandığı Socios.com ile anlaşmamız taraftarlarımıza “Taraftar Token” olarak bilinen kripto varlıkları elde etme imkanı sunacak ve kulübümüz ile taraftarlarımız çok daha yoğun bir etkileşim halinde olacağını belirtti.

Galatasaray Taraftar Token, 2020 yılının başlarında piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor. Ayrıca satın alma işleminin taraftarlar açısından oldukça kolay. Ayrıca satın alma işlemleri socios.com üzerinden yapılacak.

Socios.com Nedir?

Galatasaray’ın kripto para dünyasına adım atmasıyla ülkemizdeki popülerliği artan Socios.com, Dünyada bir ilk olan futbolseverler için tasarlanmış bir mobil uygulamadır. Socios.com bu uygulamada sizlere tuttuğunuz takım ile alakalı karar mekanizmasına sizi de dahil ediyor. Yani kulüpte söz sahibi olarak, takımınızın forma tasarımından, logo değişikliklerine kadar her konu hakkında fikrinizi belirtebileceksiniz. Bu sayede sevdiğiniz takım ile aranızdaki bağ daha da kuvvetlenecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.